prohledejto.cz

Fico a jeho hovorkina

Předseda opozičního Směru sociální demokracie Robert Fico podle zpráv slovenských médií vážně zvažuje opětovnou kandidaturu na prezidenta. Bývalý trojnásobný premiér svou kandidaturu ještě nepotvrdil.

.

Veřejný postoj bývalého slovenského premiéra a stále významného politika Roberta Fica se začíná hroutit. Mohou za to odposlechy, které údajně omylem obdržela slovenská policie poté, co se pokusila odposlouchávat pytláky.

.

Dnes se v médiích objevila znepokojivá zpráva o hospitalizaci Ladislava Freye (80 let). O radu jsme se proto obrátili na jeho dceru Kristinu Freyovou (50 let).

.

Životní styl Terezy Kerndlové (35) nedává některým spát. V médiích vyšel například článek, který zpochybňoval hodnotu nemovitosti, kterou popová princezna koupila se svým manželem René Mayerem na jihu Španělska.

.

V souladu se zákonem č.

.

Slovenská policie podle Aktuality.sk zadržela před protestem proti vládě a prezidentce Zuzaně Čaputové šéfa opozičního hnutí Směr-SD Roberta Fica. Večer Fico opustil policejní stanici a nechal obvinění & hellip;

.

Slovensko prožívá v posledních týdnech velmi napjaté období. Do ostré debaty vstoupila slovenská vláda a prezidentka Zuzana Čaputová na jedné straně a opoziční síly v čele s premiérem Robertem Fitchem na straně druhé.

.

Vláda se postupně zviditelňuje. Z předvolebních slibů se postupně stávají „malé“ denní transakce. Volební velkorysost postupně ustupuje pragmatismu. Splnění maastrichtských kritérií pro vytvoření celoevropského & hellip;

.

Hospitalizace slovenského premiéra Roberta Fica potrvá minimálně do konce týdne. Oznámil to tiskový tajemník Národního ústavu srdečních a cévních chorob. Fico opustil nemocnici minulý čtvrtek s podezřením na infarkt, v době, kdy & hellip;

.

Lídr opozice Smer-SD Robert Fico zůstal sám! Opakovaně tvrdí, že po návratu ze zahraničí nepodléhá žádné karanténě, ačkoli není očkován proti Covid-19.

.

28letý syn slovenského premiéra Roberta Fica Michal se stal majitelem luxusního bytu v centru Bratislavy. Koupil ho před pár dny a zaplatil za něj pravděpodobně asi 11 milionů korun.

.

Můžeme zapomenout na scénář, že Robert Fico a jeho strana jsou na cestě k politické impotenci.

.

Odkazy? V čele dozorčí rady firmy donedávna stála premiérova manželka Světlana Fitsová.

.

1 / Sin-Robert Fico zastavil potravinovou pomoc nejchudším / jen pro jemnou špínu / 2 / Sin-Fico přijal model valorizace důchodů pravicovou vládou, takže jsou ohodnoceny pevnou částkou, což není chyba, chyba, která & hellip;

.

Hodinky za cenu luxusního auta? Obavy z tohoto přírůstku mají zejména bývalí vysocí politici, ale i současní ministři si rádi připlatí pár stovek eur za lepší předměty.

.

Ještě předtím, než se stal premiérem, nabídl mladý a nenápadný Robert Fico Slovákům se svou tehdy nově založenou stranou SMER politickou „třetinu“…

.

O podrobnostech operace srdce o rok později zatím mlčí. Premiér praktikuje neomalenost, ale také neříká, zda pravidelně chodí na kontrolní stanoviště. Manželku Roberta Fica při sportu občas chrání jeho manželka.

.

Robert Fico a Luboš Bláha (oba SMER SD) ostře reagovali na policejního prezidenta Štefana Hamrana a jeho tisk, na kterém kritizoval předsedu Smeru Fica a označil jeho chování za nezodpovědné chrapot.

.

Vláda se vás musí strašně bát, řekl po svém obvinění Robert Fico. Fico nám chce vnutit svou píseň, nevěřte mu, říká Juraj Szeliga.

.

Bratislava. Když Robert Fico jako premiér ukazoval, jak umí čistit státní úředníky, občas si to nahrál na video. Poté to zveřejnil na sociálních sítích, aby si vybudoval svou image Putina, že je silný a & hellip;

.

Blaha zákrok označil za brutální. Fico v klidu nastoupil do policejního auta.

.

Opoziční lídr Robert Fico dál bojuje za své pronásledované kandidáty a jejich blízké.

.

Hlavní zpěvačce Nirvany bude letos v únoru 55 let. Prožijte znovu zlomy v životě rockové legendy, která si vzala život v dubnu 1994.

.

Slovensko prožívá v posledních týdnech velmi napjaté období. Do ostré debaty vstoupila slovenská vláda a prezidentka Zuzana Čaputová na jedné straně a opoziční síly v čele s premiérem Robertem Fitchem na straně druhé.

.

Generální prokurátor odmítá poslat odkaz na § 363 předsedovi úřadu prostřednictvím podnikatele.

.

před 4 měsíci30 tisíc rublů zhlédnutíToto video je první v médiích, kde měl Robert Fico spáchat trestný čin!‍️

.

Smer-SD pořádá ve středu (26.1.) před Prezidentským palácem v Bratislavě protest proti americko-slovenské obranné dohodě. Specialisté na jeho plán tvrdě reagují!

.

Z centrály Smeru k veřejnosti promluvil Robert Fico, který ocenil dnešní sebeprotest na videu a vyjádřil se i k nečekanému zadržení.

.

Robert Fico a Luboš Bláha (oba SMER SD) ostře reagovali na policejního prezidenta Štefana Hamrana a jeho tisk, na kterém kritizoval předsedu Smeru Fica a označil jeho chování za nezodpovědné chrapot.

.

Hodinky za cenu luxusního auta? Obavy z tohoto přírůstku mají zejména bývalí vysocí politici, ale i současní ministři si rádi připlatí pár stovek eur za lepší předměty.

.

Před měsícem49k zobrazeníPress SMĚR SD: Robert Fico a jeho legendární kritik Pellegrini: Všichni se mu smáli! Robert Fico také přidal kritiky do řad novinářů, kteří si myslí, že...

.

Tisk SMER SD: Robert Fico a jeho legendární kritik Pellegrini: Všichni se mu smáli! Robert Fico také kritizoval novináře, kteří podle něj často tajili informace, aby nepoškodili vládu.

.

Robert Fico se opět předvedl. Novinářku v tisku primitivně napadl, jen proto, že se mu nelíbil její legitimní dotaz. Krátce po nabídce...

.

Analytici se shodují, že policie Fica demonstraci načasovala.

.

Tajné tréninkové video o strategii a taktice pro potřeby Roberta Fica a jeho strany SMER-SD :-D youtube kanál zde

.

Předseda ředitelství označil novináře, který ho požádal o návrat z dovolené, za trapnou husu.

.

Robert Fico a jeho „asistentka“ Maria Troškovová svou vinu odmítají! Kdy Slovákům dojde trpělivost?

.

Premiér Robert Fico, jeho pobočnice Maria Trošková a současný ředitel Kanceláře Bezpečnostní rady SR Viljam Jasan jsou jedni z hlavních jmen spojených s organizací odpovědnou za dvojnásobnou vraždu.

.

Co nám Robert Fico řekne o gorilí kauze, která zasáhla Slovensko? Co mají společného daně a potraviny? Dají se obchodní geny dědit? Premiéru dalšího dílu druhé řady Show Jana Krause uvidíte v pátek 24. února ve 22:10 v Prima family.

.

Předseda opozice Smer-SD Robert Fico (57) zveřejnil video. Konkrétně se v ní píše, že „prezidentský palác“ potřebuje opravit „za několik milionů eur“. V této souvislosti jsme kontaktovali Kancelář prezidenta Slovenské republiky a obdrželi jsme nečekané & hellip;

Panty a závěsy
Samsung galaxy s10 e vydrž baterie
Bks bank ag pobočka zahraničnej banky v sr
Muj manžel pravila paní d novela
Angličtina základy vysvetlivky k slovnej zásobe a výslovnosti
Ake programi s intelu nainštalovat do win.10
Hunger games síla vzdoru 2 část online
Voda a chlad
Anglický jazyk min čas vety o vianociach
B komplex volby


797
Bing Google